Masaj salonu randevu uygulaması. Kadın koşu yapıyor.

MASAJ SALONLARI İçin
Online Randevu Sistemi

Henüz denemediniz mi?

Hemen İndirin

EnRandevu'yu hemen kullanmaya başlayın.

EnRandevu mobil uygulamaları.

Online masaj rezervasyonu lüksünün keyfini çıkarın.

Masaj salonu randevu uygulaması. Masöz müşterisine masaj yapıyor.

Rahatlamanın tam sırası.

Yoğun mesai saatlerinin gerginliğinden, spor sonrası yaşadığınız kas ağrılarından veya günlük streslerden, zihninizi arındırıp bedeninizi rahatlatacak çok iyi bir yol biliyoruz. Köklerini Uzak Asya’dan alıp tüm dünyaya yayılan masaj geleneği size çok iyi gelecek. Sistemimize kayıtlı konusunda uzman masörlerden dilediğiniz saat aralığında randevu alabilir ve kendinizi şımartmaya hemen başlayabilirsiniz!

Masaj salonu randevu uygulaması. Masöz müşterisine masaj yapıyor.

Enrandevu yanınızda.

İşinizi veya işletmenizi daha fazla kişiye sunmak, profesyonel hizmetleriniz hakkında bilgi vermek, randevu saatlerinizi sistemede oluşturmak bizimle çok kolay!

İhtiyacınız Olan Tek Şey Rahatlamak

Katılım oranını arttırın

Müşterilerinizin randevularını unutmasını önlemek adına panel üzerinden otomatik hatırlatma SMS’leri göndererek, masaj salonunuza katılım oranını arttırın.

Müşterileriniz randevularını kendileri yapsın

Masaj salonunuz için müşterilerinize 7/24 randevu alabilme imkânı tanıyarak hedef kitlenizin artmasına olanak sağlayın. Çifte rezervasyon süreciyle zaman kaybetmeden aktif çalışma saatlerinizi arttırın.

Müşterilerinizi tanıyın

Her müşterinize kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için randevularınızı ve müşteri bilgilerinizi ayrıntılarla kaydederek etkin pazarlama çalışmalarınız için hedef kitlenizi kolayca belirleyin.

İstediğiniz her an randevularınzı yönetin

Online 7/24 otomatik planlama ile kişiselleştirilmiş takviminiz; masaj salonunuz adına daha fazla rezervasyon almanıza yardımcı olacak ve sizlere de istediğiniz her an randevularınızı yönetme hakkı tanıyacak.

Çalışanlarınızı Yönetin

Masaj salonunuzda çalışan tüm personelin bilgilerini sisteme ekleyin, unvan ve görevlerini kaydederek randevu oluşturma sırasında bir karışıklık yaşanmasının önüne geçin.

Anlık güncellemeler parmaklarınızın ucunda

Masaj salonunuz adına alacağınız her yeni rezervasyon bildirimi için telefonunuzu kontrol etmeyi unutmayın. Enrandevuyu’yu İOS ve Android cihazınıza indirerek takip işlemlerinizi kolaylaştırın.

Randevulu Çalış, Yeni Müşterilerle Tanış
Telegram WhatsApp
Fiyat Al
Ara