Diyetisyen randevu uygulaması. Dilimlenmiş sebzeler havada uçuşuyor.

DİYETİSYENLER İçin
Online Randevu Sistemi

Henüz denemediniz mi?

Hemen İndirin

EnRandevu'yu hemen kullanmaya başlayın.

EnRandevu mobil uygulamaları.

Enrandevu ile sağlıklı beslenin.

Diyetsiyen randevu uygulaması. Kadın bel çevresini mezura ile ölçüyor.

İlk adımı atın.

Uzun süredir sağlıklı beslenme düzenine geçmek istiyor ve bir türlü adım atamıyor musunuz? Sağlığınızı korumak, yaşam kalitenizi arttırmak, bilinçli ve sürdürülebilir beslenmeyi hayatınıza dahil etmek için adım atma vakti geldi! Sistemimize kayıtlı beslenme ve diyet uzmanlarımızdan randevu alarak işe başlayabilirsiniz.

Diyetsiyen randevu uygulaması. Ahşap masa üzerinde sağlıklı yiyeceklerle dolu bir tabak.

Daha fazla kişiye ulaşın.

Hasta görüşmeleriniz ve randevularınızı daha sistemli hale getirmek, beslenme ve diyet programlarınızı daha fazla kişiye ulaştırmak artık bizimle daha kolay. Hemen sistemimize kaydolun, size özel fırsatlar ve kolaylıklardan yararlanmaya başlayın.

Diyetisyen Randevu Uygulamanız Herşeye Sahip

Katılım oranını arttırın

Müşterilerinizin randevularını unutmasını önlemek adına panel üzerinden otomatik hatırlatma SMS’leri göndererek, diyetisyen kliniğinize katılım oranını arttırın.

Müşterileriniz randevularını kendileri yapsın

Diyetisyen kliniğiniz için müşterilerinize 7/24 randevu alabilme imkânı tanıyarak hedef kitlenizin artmasına olanak sağlayın. Çifte rezervasyon süreciyle zaman kaybetmeden aktif çalışma saatlerinizi arttırın.

Müşterilerinizi tanıyın

Her müşterinize kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için randevularınızı ve müşteri bilgilerinizi ayrıntılarla kaydederek etkin pazarlama çalışmalarınız için hedef kitlenizi kolayca belirleyin.

İstediğiniz her an randevularınzı yönetin

Online 7/24 otomatik planlama ile kişiselleştirilmiş takviminiz; diyetisyen kliniğiniz adına daha fazla rezervasyon almanıza yardımcı olacak ve sizlere de istediğiniz her an randevularınızı yönetme hakkı tanıyacak.

Çalışanlarınızı Yönetin

Diyetisyen kliniğinizde çalışan tüm personelin bilgilerini sisteme ekleyin, unvan ve görevlerini kaydederek randevu oluşturma sırasında bir karışıklık yaşanmasının önüne geçin.

Anlık güncellemeler parmaklarınızın ucunda

Diyetisyen kliniğiniz adına alacağınız her yeni rezervasyon bildirimi için telefonunuzu kontrol etmeyi unutmayın. Enrandevuyu’yu İOS ve Android cihazınıza indirerek takip işlemlerinizi kolaylaştırın.

Randevulu Çalış, Yeni Müşterilerle Tanış
Telegram WhatsApp
Fiyat Al
Ara