Veteriner randevu uygulaması. Veteriner köpeği tedavi ediyor.

VETERİNERLER İçin
Online Randevu Sistemi

Henüz denemediniz mi?

Hemen İndirin

EnRandevu'yu hemen kullanmaya başlayın.

EnRandevu mobil uygulamaları.

Can dostlarımızı da düşündük

Veteriner randevu uygulaması. İki köpek yanyana duruyor, birinde hemşire şapkası, diğerinde steteskop takılı.

Rutini aksatmayın.

Can dostunuz sağlık problemleri yaşıyor veya rutin kontrol zamanı gelmiş olabilir. Sistemimizdeki dilediğiniz veterinerden, size uygun veterinerlik hizmetini dilediğiniz saat aralığında randevu kolaylığı sağlıyoruz.

Veteriner randevu uygulaması. Yeni doğmuş bir köpek veterinerin avucunda duruyor.

Enrandevu yanınızda.

Yoğun telefon randevu trafiğiyle, dostlarımızla tedavileriniz sizi zaman zaman yoruyor olabilir. Size randevu oluşturmanın, randevu takibi ve hatırlatmalarının çok daha kolay yolunu sunuyoruz. Sistemimize kayıt olarak, randevularınızı bir tıklama kadar hızlı almaya başlayabilirsiniz.

Veterinerler İçin Randevu Uygulaması

Katılım oranını arttırın

Müşterilerinizin randevularını unutmasını önlemek adına panel üzerinden otomatik hatırlatma SMS’leri göndererek, veteriner kliniğinize katılım oranını arttırın.

Müşterileriniz randevularını kendileri yapsın

Veteriner kliniğiniz için müşterilerinize 7/24 randevu alabilme imkânı tanıyarak hedef kitlenizin artmasına olanak sağlayın. Çifte rezervasyon süreciyle zaman kaybetmeden aktif çalışma saatlerinizi arttırın.

Müşterilerinizi tanıyın

Her müşterinize kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için randevularınızı ve müşteri bilgilerinizi ayrıntılarla kaydederek etkin pazarlama çalışmalarınız için hedef kitlenizi kolayca belirleyin.

İstediğiniz her an randevularınzı yönetin

Online 7/24 otomatik planlama ile kişiselleştirilmiş takviminiz; veteriner kliniğiniz adına daha fazla rezervasyon almanıza yardımcı olacak ve sizlere de istediğiniz her an randevularınızı yönetme hakkı tanıyacak.

Çalışanlarınızı Yönetin

Veteriner kliniğinizde çalışan tüm personelin bilgilerini sisteme ekleyin, unvan ve görevlerini kaydederek randevu oluşturma sırasında bir karışıklık yaşanmasının önüne geçin.

Anlık güncellemeler parmaklarınızın ucunda

Veteriner kliniğiniz adına alacağınız her yeni rezervasyon bildirimi için telefonunuzu kontrol etmeyi unutmayın. Enrandevuyu’yu İOS ve Android cihazınıza indirerek takip işlemlerinizi kolaylaştırın.

Randevulu Çalış, Yeni Müşterilerle Tanış
Telegram WhatsApp
Fiyat Al
Ara