Güzellik salonu randevu uygulaması. Kadın makyaj malzemelerini tutuyor.

GÜZELLİK SALONLARI İçin
Online Randevu Sistemi

Henüz denemediniz mi?

Hemen İndirin

EnRandevu'yu hemen kullanmaya başlayın.

EnRandevu mobil uygulamaları.

Müşterilerinize konsantre olun

Güzellik salonu randevu uygulaması. Güzellik uzmanı müşterisine yüz maskesi uyguluyor.

Randevu almak artık çok kolay.

Cilt bakımından, gençleşme uygulamalarına, kaş tasarımından selülit tedavisine kadar aklınıza gelebilecek her alanda sizi önemsiyor ve sistemimize kayıtlı profesyonel kişi ve işletmelerden kolay bilgi ve randevu almanızı sağlıyoruz. Belirlediğiniz saatlerde, istediğiniz kişiden randevu alabilir hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Güzellik salonu randevu uygulaması. Kadın koluna özel bir yağ damlatıyor.

Onlara iyi bir deneyim yaşatın.

Günümüzde güzellik sektörüne artan yoğun taleple birlikte randevu planlamalarınız zorlaşmış olabilir. Sistemimize kayıt yaptırarak randevu saatlerinizi düzenleyebilir, işletmenizle ilgili detaylı bilgi verebilir, fiyat bilgilendirmesi yapabilir ve müşterilere daha kolay ulaşabilirsiniz.

En İyi Güzellik Salonu Randevu Uygulaması

Katılım oranını arttırın

Müşterilerinizin randevularını unutmasını önlemek adına panel üzerinden otomatik hatırlatma SMS’leri göndererek, güzellik salonunuza katılım oranını arttırın.

Müşterileriniz randevularını kendileri yapsın

Güzellik salonunuz için müşterilerinize 7/24 randevu alabilme imkânı tanıyarak hedef kitlenizin artmasına olanak sağlayın. Çifte rezervasyon süreciyle zaman kaybetmeden aktif çalışma saatlerinizi arttırın.

Müşterilerinizi tanıyın

Her müşterinize kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için randevularınızı ve müşteri bilgilerinizi ayrıntılarla kaydederek etkin pazarlama çalışmalarınız için hedef kitlenizi kolayca belirleyin.

İstediğiniz her an randevularınzı yönetin

Online 7/24 otomatik planlama ile kişiselleştirilmiş takviminiz; güzellik salonunuz adına daha fazla rezervasyon almanıza yardımcı olacak ve sizlere de istediğiniz her an randevularınızı yönetme hakkı tanıyacak.

Çalışanlarınızı Yönetin

Güzellik salonunuzda çalışan tüm personelin bilgilerini sisteme ekleyin, unvan ve görevlerini kaydederek randevu oluşturma sırasında bir karışıklık yaşanmasının önüne geçin.

Anlık güncellemeler parmaklarınızın ucunda

Güzellik salonunuz adına alacağınız her yeni rezervasyon bildirimi için telefonunuzu kontrol etmeyi unutmayın. Enrandevuyu’yu İOS ve Android cihazınıza indirerek takip işlemlerinizi kolaylaştırın.

Randevulu Çalış, Yeni Müşterilerle Tanış
Telegram WhatsApp
Fiyat Al
Ara