Okul randevu uygulaması. Öğretmen ders anlatıyor.

OKULLAR İçin
Online Randevu Sistemi

Henüz denemediniz mi?

Hemen İndirin

EnRandevu'yu hemen kullanmaya başlayın.

EnRandevu mobil uygulamaları.

Öğretmenler ve koçlar için A+ randevu uygulamanızı edinin.

Okul randevu uygulaması. Kütüphane.

Öğrenmenin önündeki engelleri kaldırın.

Öğrencileriniz ister fiilleri çekiyor, ister doğru notayı vurmayı öğreniyor, ister ikinci dereceden denklemler üzerinde çalışıyor olsun; bırakın Enrandevu günlük planlamanızla ilgilensin.

Okul salonu randevu uygulaması. İki insan dizüstü bilgisayar ve kağıt, kalem ile ders çalışıyor.

Eğitimi kişiselleştirin.

Enrandevu, sınıfınıza kişiselleştirilmiş bir öğrenim deneyimi sunarken daha fazla zaman kazanmanız için planlamayı, SMS uyarılarını ve hatırlatıcıları otomatikleştirmenize yardımcı olur.

Enrandevu ile daha fazlasını elde edin

Katılım oranını arttırın

Öğrencilerinizin randevularını unutmasını önlemek adına panel üzerinden otomatik hatırlatma SMS’leri göndererek, derslerinize katılım oranını arttırın.

Öğrencileriniz randevularını kendileri yapsın

Tüm dersleriniz için öğrencilerinize 7/24 randevu alabilme imkânı tanıyarak hedef kitlenizin artmasına olanak sağlayın. Çifte rezervasyon süreciyle zaman kaybetmeden aktif çalışma saatlerinizi arttırın.

Öğrencilerinizi tanıyın

Her öğrencinize kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için randevularınızı ve öğrenci bilgilerinizi ayrıntılarla kaydederek etkin pazarlama çalışmalarınız için hedef kitlenizi kolayca belirleyin.

İstediğiniz her an randevularınzı yönetin

Online 7/24 otomatik planlama ile kişiselleştirilmiş takviminiz; okulunuz adına daha fazla rezervasyon almanıza yardımcı olacak ve sizlere de istediğiniz her an randevularınızı yönetme hakkı tanıyacak.

Çalışanlarınızı Yönetin

Okulunuzda çalışan tüm personelin bilgilerini sisteme ekleyin, unvan ve görevlerini kaydederek randevu oluşturma sırasında bir karışıklık yaşanmasının önüne geçin.

Anlık güncellemeler parmaklarınızın ucunda

Okulunuz adına alacağınız her yeni rezervasyon bildirimi için telefonunuzu kontrol etmeyi unutmayın. Enrandevuyu’yu İOS ve Android cihazınıza indirerek takip işlemlerinizi kolaylaştırın.

Randevulu Çalış, Yeni Müşterilerle Tanış
Telegram WhatsApp
Fiyat Al
Ara