Berber randevu uygulaması. Berber müşterisini traş ediyor.

BERBERLER İçin
Online Randevu Sistemi

Henüz denemediniz mi?

Hemen İndirin

EnRandevu'yu hemen kullanmaya başlayın.

EnRandevu mobil uygulamaları.

İyi göründüklerinde, iyi görünürsün.

Berber randevu uygulaması. Berber sakal traşı yapıyor.

Bir daha sıra beklemeyin.

Artık devir değişti! Çok sevdiğiniz mahalle berberiniz yoğun olabilir ve telefonlarınıza dönemeyebilir. Üzülmeyin, berberiniz sizi hala çok seviyor. Muhtemelen çağa ayak uydurup randevuları eski usulden online platforma taşımıştır. Sistemimizden kayıtlı berberinizin uygun randevu saatlerini ve dilediğiniz hizmeti seçebilirsiniz.

Berber randevu uygulaması. Berber müşterisini traş ediyor.

Enrandevu ile ferahlayın.

Mahallenin çok sevilen berber abisisiniz ve çok sayıda randevuyu planlamak zorlaştı mı? Belki mahallenize yeni taşınan ve hizmetinizden haberi olmayan komşularınız da vardır. Berber dükkanınızı daha görünür yapmak, hizmetlerinizi ve fiyat bilgilendirmesini kolaylıkla anlatmak verandevu oluşturmak bizimle çok kolay!

Berber Randevu Uygulamanız Herşeye Sahip

Katılım oranını arttırın

Müşterilerinizin randevularını unutmasını önlemek adına panel üzerinden otomatik hatırlatma SMS’leri göndererek, berber salonunuza katılım oranını arttırın.

Müşterileriniz randevularını kendileri yapsın

Berber salonunuz için müşterilerinize 7/24 randevu alabilme imkânı tanıyarak hedef kitlenizin artmasına olanak sağlayın. Çifte rezervasyon süreciyle zaman kaybetmeden aktif çalışma saatlerinizi arttırın.

Müşterilerinizi tanıyın

Her müşterinize kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için randevularınızı ve müşteri bilgilerinizi ayrıntılarla kaydederek etkin pazarlama çalışmalarınız için hedef kitlenizi kolayca belirleyin.

İstediğiniz her an randevularınzı yönetin

Online 7/24 otomatik planlama ile kişiselleştirilmiş takviminiz; berber salonunuz adına daha fazla rezervasyon almanıza yardımcı olacak ve sizlere de istediğiniz her an randevularınızı yönetme hakkı tanıyacak.

Çalışanlarınızı Yönetin

Berber salonunuzda çalışan tüm personelin bilgilerini sisteme ekleyin, unvan ve görevlerini kaydederek randevu oluşturma sırasında bir karışıklık yaşanmasının önüne geçin.

Anlık güncellemeler parmaklarınızın ucunda

Berber salonunuz adına alacağınız her yeni rezervasyon bildirimi için telefonunuzu kontrol etmeyi unutmayın. Enrandevuyu’yu İOS ve Android cihazınıza indirerek takip işlemlerinizi kolaylaştırın.

Randevulu Çalış, Yeni Müşterilerle Tanış
Telegram WhatsApp
Fiyat Al
Ara