Spor salonu randevu uygulaması. Kadın koşu yapıyor.

SPOR SALONLARI İçin
Online Randevu Sistemi

Henüz denemediniz mi?

Hemen İndirin

EnRandevu'yu hemen kullanmaya başlayın.

EnRandevu mobil uygulamaları.

Randevularınızı güçlendirin ve yeni üyeler kazanın

Spor salonu randevu uygulaması. Kadın spor salonunda ağırlık çalışıyor.

Enerjinizi spora saklayın.

Yoğun şehir temposunda ayarlamaya bir türlü vakit bulamadığınız spor salonu randevusu mu? Bizimle artık çok kolay! Yapmak istediğiniz spor türünü söyleyin biz size eğitmenler ve randevu saatlerini sunalım. Bu kadar kolay!

Spor salonu randevu uygulaması. Adam halter kaldırıyor.

Enrandevu ile hafifleyin.

Daha fazla kişiye ulaşmak isteyen bir spor salonu veya özel eğitmen misiniz? Sistemimize kaydolarak hizmetlerinizi tanıtabilir, uygun saatlerinize randevu oluşturabilir ve daha görünür olabilirsiniz!

Acısız Spor Programı

Katılım oranını arttırın

Müşterilerinizin randevularını unutmasını önlemek adına panel üzerinden otomatik hatırlatma SMS’leri göndererek, spor salonunuza katılım oranını arttırın.

Müşterileriniz randevularını kendileri yapsın

Spor salonunuz için müşterilerinize 7/24 randevu alabilme imkânı tanıyarak hedef kitlenizin artmasına olanak sağlayın. Çifte rezervasyon süreciyle zaman kaybetmeden aktif çalışma saatlerinizi arttırın.

Müşterilerinizi tanıyın

Her müşterinize kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için randevularınızı ve müşteri bilgilerinizi ayrıntılarla kaydederek etkin pazarlama çalışmalarınız için hedef kitlenizi kolayca belirleyin.

İstediğiniz her an randevularınzı yönetin

Online 7/24 otomatik planlama ile kişiselleştirilmiş takviminiz; spor salonunuz adına daha fazla rezervasyon almanıza yardımcı olacak ve sizlere de istediğiniz her an randevularınızı yönetme hakkı tanıyacak.

Çalışanlarınızı Yönetin

Spor salonunuzda çalışan tüm personelin bilgilerini sisteme ekleyin, unvan ve görevlerini kaydederek randevu oluşturma sırasında bir karışıklık yaşanmasının önüne geçin.

Anlık güncellemeler parmaklarınızın ucunda

Spor salonunuz adına alacağınız her yeni rezervasyon bildirimi için telefonunuzu kontrol etmeyi unutmayın. Enrandevuyu’yu İOS ve Android cihazınıza indirerek takip işlemlerinizi kolaylaştırın.

Randevulu Çalış, Yeni Müşterilerle Tanış
Telegram WhatsApp
Fiyat Al
Ara