Kuaför randevu uygulaması. Kuaför elinde makasla gülümsüyor.

KUAFÖRLER İçin
Online Randevu Sistemi

Henüz denemediniz mi?

Hemen İndirin

EnRandevu'yu hemen kullanmaya başlayın.

EnRandevu mobil uygulamaları.

Randevularınızı basitleştirin ve şekil vermeye daha fazla zaman ayırın

Kuaför randevu uygulaması. Kuaför müşterisinin kırıklarını alıyor.

Ekstra kişiselleştirilmiş bir hizmet sağlayın.

Ürün tercihleri, alerjiler ve daha fazlasıyla müşteri notlarınızı güncelleyin. VIP'lerinizin detaylı randevu geçmişlerini kaydedin ve hedefli SMS pazarlamasıyla onları etkileyin. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayın ve daha fazlası için geri gelmelerini sağlayan akılda kalıcı, anlamlı deneyimler yaratın.

Kuaför randevu uygulaması. Kuaför müşterisinin saçına şekil veriyor.

Daha az evrak işi, daha fazla randevu.

Ajandayı bırak ve makası al. Yetenekli elleriniz randevuları onaylamak yerine günü şekillendirerek geçirsin. Rezervasyon sayfanız aracılığıyla bir randevu alındığında, hem siz hem de müşteriniz anında SMS onayları alırsınız. Enrandevu uygulamanız ayrıca her randevu için müşteri bilgilerini saklar.

Kuaför Randevu Uygulamanızla Müşteri Sayınızı Artırın

Katılım oranını arttırın

Müşterilerinizin randevularını unutmasını önlemek adına panel üzerinden otomatik hatırlatma SMS’leri göndererek, kuaför salonunuza katılım oranını arttırın.

Müşterileriniz randevularını kendileri yapsın

Kuaför salonunuz için müşterilerinize 7/24 randevu alabilme imkânı tanıyarak hedef kitlenizin artmasına olanak sağlayın. Çifte rezervasyon süreciyle zaman kaybetmeden aktif çalışma saatlerinizi arttırın.

Müşterilerinizi tanıyın

Her müşterinize kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için randevularınızı ve müşteri bilgilerinizi ayrıntılarla kaydederek etkin pazarlama çalışmalarınız için hedef kitlenizi kolayca belirleyin.

İstediğiniz her an randevularınzı yönetin

Online 7/24 otomatik planlama ile kişiselleştirilmiş takviminiz; kuaför salonunuz adına daha fazla rezervasyon almanıza yardımcı olacak ve sizlere de istediğiniz her an randevularınızı yönetme hakkı tanıyacak.

Çalışanlarınızı Yönetin

Kuaför salonunuzda çalışan tüm personelin bilgilerini sisteme ekleyin, unvan ve görevlerini kaydederek randevu oluşturma sırasında bir karışıklık yaşanmasının önüne geçin.

Anlık güncellemeler parmaklarınızın ucunda

Kuaför salonunuz adına alacağınız her yeni rezervasyon bildirimi için telefonunuzu kontrol etmeyi unutmayın. Enrandevuyu’yu İOS ve Android cihazınıza indirerek takip işlemlerinizi kolaylaştırın.

Randevulu Çalış, Yeni Müşterilerle Tanış
Telegram WhatsApp
Fiyat Al
Ara