Klinik randevu uygulaması. Kadın koşu yapıyor.

KLİNİKLER İçin
Online Randevu Sistemi

Henüz denemediniz mi?

Hemen İndirin

EnRandevu'yu hemen kullanmaya başlayın.

EnRandevu mobil uygulamaları.

Çevrimiçi bir randevu takvimiyle kliniğinizi koordine edin.

Klinik randevu uygulaması. Doktor mikroskopla inceleme yapıyor.

Daha kişiselleştirilmiş bakım için akıllı planlama.

Modern tıbbı pratiğinize dahil edin. İster çevrimiçi hastaları ofisinizde ağırlayın, ister ev ziyaretleri yapmanın, ister video konferanslar yoluyla teletıp koordine edin, Enrandevu hastalarınızla bağlantı kurmayı kolay ve zahmetsiz hale getirir.

Klinik randevu uygulaması. Doktor hastaya birşeyler anlatıyor.

Klinik verimliliğini artırın.

Güvenilir bir tıbbi randevu planlayıcı ile yönetici görevlerini kolaylaştırın. Hasta alımına öncelik verin ve klinik ziyaretlerinde birinci sınıf bakımı sürdürün.

Bütün randevu sıkıntılarınızı iyileştirin

Katılım oranını arttırın

Müşterilerinizin randevularını unutmasını önlemek adına panel üzerinden otomatik hatırlatma SMS’leri göndererek, kliniğinize katılım oranını arttırın.

Müşterileriniz randevularını kendileri yapsın

Kliniğiniz için müşterilerinize 7/24 randevu alabilme imkânı tanıyarak hedef kitlenizin artmasına olanak sağlayın. Çifte rezervasyon süreciyle zaman kaybetmeden aktif çalışma saatlerinizi arttırın.

Müşterilerinizi tanıyın

Her müşterinize kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için randevularınızı ve müşteri bilgilerinizi ayrıntılarla kaydederek etkin pazarlama çalışmalarınız için hedef kitlenizi kolayca belirleyin.

İstediğiniz her an randevularınzı yönetin

Online 7/24 otomatik planlama ile kişiselleştirilmiş takviminiz; kliniğiniz adına daha fazla rezervasyon almanıza yardımcı olacak ve sizlere de istediğiniz her an randevularınızı yönetme hakkı tanıyacak.

Çalışanlarınızı Yönetin

Kliniğinizde çalışan tüm personelin bilgilerini sisteme ekleyin, unvan ve görevlerini kaydederek randevu oluşturma sırasında bir karışıklık yaşanmasının önüne geçin.

Anlık güncellemeler parmaklarınızın ucunda

Kliniğiniz adına alacağınız her yeni rezervasyon bildirimi için telefonunuzu kontrol etmeyi unutmayın. Enrandevuyu’yu İOS ve Android cihazınıza indirerek takip işlemlerinizi kolaylaştırın.

Randevulu Çalış, Yeni Müşterilerle Tanış
Telegram WhatsApp
Fiyat Al
Ara