Tattoo ve piercing randevu uygulaması. Dövmeli adam güneş gözlüğünü düzeltiyor.

TATTOO & PIERCING SALONLARI İçin
Online Randevu Sistemi

Henüz denemediniz mi?

Hemen İndirin

EnRandevu'yu hemen kullanmaya başlayın.

EnRandevu mobil uygulamaları.

Randevularınız otomatik ayarlansın

Tattoo & piercing randevu uygulaması. Adam müşterisinin koluna dövme yapıyor.

Enrandevu ile güzelleşin.

En az parmak iziniz kadar size özgü, size ait ve sizi anlatan, yaptırdığınız günden itibaren bir ömür boyu sizinle olacak dövmenizi seçmek kadar sanatçısını seçmek de önemlidir. Sistemimizde kayıtlı, konusunda tecrübeli dövmecilerden en steril ortamlarda gönül rahatlığıyla dövme ve piercing için randevu oluşturabilirsiniz.

Tattoo & piercing randevu uygulaması. Piercing takan bir kadın.

Dikkatinizi sadece sanatınıza verin.

Çalışmaları ve tasarımlarıyla insanların hayatına dokunabilmek bir sanatçının en büyük hayallerinden biridir. Sistemimize kayıt olarak kendinizi, stüdyonuzu bu konuda arayışta olan insanlara tanıtabilir, görünürlüğünüzü arttırıp sektördeki yerini sağlamlaştırabilirsiniz.

Acısız Tatoo ve Piercing Programı

Katılım oranını arttırın

Müşterilerinizin randevularını unutmasını önlemek adına panel üzerinden otomatik hatırlatma SMS’leri göndererek, tattoo ve piercing salonunuza katılım oranını arttırın.

Müşterileriniz randevularını kendileri yapsın

Tattoo ve piercing salonunuz için müşterilerinize 7/24 randevu alabilme imkânı tanıyarak hedef kitlenizin artmasına olanak sağlayın. Çifte rezervasyon süreciyle zaman kaybetmeden aktif çalışma saatlerinizi arttırın.

Müşterilerinizi tanıyın

Her müşterinize kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için randevularınızı ve müşteri bilgilerinizi ayrıntılarla kaydederek etkin pazarlama çalışmalarınız için hedef kitlenizi kolayca belirleyin.

İstediğiniz her an randevularınzı yönetin

Online 7/24 otomatik planlama ile kişiselleştirilmiş takviminiz; tattoo ve piercing salonunuz adına daha fazla rezervasyon almanıza yardımcı olacak ve sizlere de istediğiniz her an randevularınızı yönetme hakkı tanıyacak.

Çalışanlarınızı Yönetin

Tattoo ve piercing salonunuzda çalışan tüm personelin bilgilerini sisteme ekleyin, unvan ve görevlerini kaydederek randevu oluşturma sırasında bir karışıklık yaşanmasının önüne geçin.

Anlık güncellemeler parmaklarınızın ucunda

Tattoo ve piercing salonunuz adına alacağınız her yeni rezervasyon bildirimi için telefonunuzu kontrol etmeyi unutmayın. Enrandevuyu’yu İOS ve Android cihazınıza indirerek takip işlemlerinizi kolaylaştırın.

Randevulu Çalış, Yeni Müşterilerle Tanış
Telegram WhatsApp
Fiyat Al
Ara