Randevu uygulaması. Dilimlenmiş sebzeler havada uçuşuyor.

HERKES İçin
Online Randevu Sistemi

Henüz denemediniz mi?

Hemen İndirin

EnRandevu'yu hemen kullanmaya başlayın.

EnRandevu mobil uygulamaları.

Enrandevu herkes için randevu.

Diyetsiyen randevu uygulaması. Kadın bel çevresini mezura ile ölçüyor.

Randevuları kolaylaştırın.

Enrandevu sistemi, teknolojiye ayak uydurmak isteyen randevu ile çalışan her işletmeye uygun olarak geliştirilmiştir. Anlaşılır ve kolay ulaşılabilir yönetim sistemine sahip olan enrandevu, Teknik Servis Hizmeti veren işletmeler, Hukuk ve Danışmanlık Büroları, Psikolog ve Danışmanlık Merkezleri, Fotoğrafçılar ve Temizlik Hizmeti veren çeşitli sektörlerde hizmet veren firmaların kullanıma uygundur.

Diyetsiyen randevu uygulaması. Ahşap masa üzerinde sağlıklı yiyeceklerle dolu bir tabak.

Siz işinize odaklanın.

Her türlü bakım onarım ve yenileme gibi ev işleri için profesyonel yardım isteyen müşterilerinize ulaşın. Gerçek zamanlı iş takibinizi yaparak, randevularınızı planlayın. Verdiğiniz hizmetleri belirleyerek, müşterilerinize kolay ulaşım sağlayın. Teslimat, fiyatlandırma ve randevu iptali gibi hizmetlerin yönetim ve takibini kolayla yapın.

Diyetsiyen randevu uygulaması. Kadın bel çevresini mezura ile ölçüyor.

Programlı olun.

Danışanlarınızın gerekli ihtiyaçları doğrultusunda size ulaşmalarını kolaylaştırın. En randevu ile iş süreçlerinin takibini sağlayarak, tüm danışanlarınızı kayıt altına alın ve zaman yönetimini kolaylaştırın. Siz işinize odaklanın görüşmelerinizi planlamayı enrandevu’ya bırakın.

Randevu Uygulamanız Herşeye Sahip

Katılım oranını arttırın

Müşterilerinizin randevularını unutmasını önlemek adına panel üzerinden otomatik hatırlatma SMS’leri göndererek, işletmenize katılım oranını arttırın.

Müşterileriniz randevularını kendileri yapsın

İşletmeniz için müşterilerinize 7/24 randevu alabilme imkânı tanıyarak hedef kitlenizin artmasına olanak sağlayın. Çifte rezervasyon süreciyle zaman kaybetmeden aktif çalışma saatlerinizi arttırın.

Müşterilerinizi tanıyın

Her müşterinize kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için randevularınızı ve müşteri bilgilerinizi ayrıntılarla kaydederek etkin pazarlama çalışmalarınız için hedef kitlenizi kolayca belirleyin.

İstediğiniz her an randevularınzı yönetin

Online 7/24 otomatik planlama ile kişiselleştirilmiş takviminiz; işletmeniz adına daha fazla rezervasyon almanıza yardımcı olacak ve sizlere de istediğiniz her an randevularınızı yönetme hakkı tanıyacak.

Çalışanlarınızı Yönetin

İşletmenizde çalışan tüm personelin bilgilerini sisteme ekleyin, unvan ve görevlerini kaydederek randevu oluşturma sırasında bir karışıklık yaşanmasının önüne geçin.

Anlık güncellemeler parmaklarınızın ucunda

İşletmeniz adına alacağınız her yeni rezervasyon bildirimi için telefonunuzu kontrol etmeyi unutmayın. Enrandevuyu’yu İOS ve Android cihazınıza indirerek takip işlemlerinizi kolaylaştırın.

Randevulu Çalış, Yeni Müşterilerle Tanış
Telegram WhatsApp
Fiyat Al
Ara