Spa salonu randevu uygulaması. Pembe lotus açıyor.

SPA SALONLARI İçin
Online Randevu Sistemi

Henüz denemediniz mi?

Hemen İndirin

EnRandevu'yu hemen kullanmaya başlayın.

EnRandevu mobil uygulamaları.

Spa planlaması daha keyifli hale gelebilir mi?

Spa salonu randevu uygulaması. Kadın spa masajı yaptırıyor.

Çevrimiçi olarak zahmetsizce spa rezervasyonu yapın.

Uzun ismiyle Sanitas Per Aquam, hepimizin bildiği kısa ismiyle SPA; Romalılardan günümüze kadar gelen çok etkili bir su terapisidir. Bu eşsiz deneyimi profesyonel merkezlerde uzman kişiler eşliğinde yaşamak için sistemimizde kayıtlı merkezlerden randevu alabilir ve kendinizi şımartmaya başlayabilirsiniz!

Spa salonu randevu uygulaması. Pembe lotus çiçeği su üzerinde yüzüyor.

Müşterilerinizin kendi kendine rezervasyon yapmasını sağlayın.

Sistemimize kaydolarak işletmeniz ve hizmetleriniz hakkında potansiyel müşterilerinize ve konunun meraklılarına detaylı bilgi verebilir, kolaylıkla randevu oluşturabilirsiniz.

Spa randevu programıyla organize kalın.

Katılım oranını arttırın

Müşterilerinizin randevularını unutmasını önlemek adına panel üzerinden otomatik hatırlatma SMS’leri göndererek, spa salonunuza katılım oranını arttırın.

Müşterileriniz randevularını kendileri yapsın

Spa salonunuz için müşterilerinize 7/24 randevu alabilme imkânı tanıyarak hedef kitlenizin artmasına olanak sağlayın. Çifte rezervasyon süreciyle zaman kaybetmeden aktif çalışma saatlerinizi arttırın.

Müşterilerinizi tanıyın

Her müşterinize kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için randevularınızı ve müşteri bilgilerinizi ayrıntılarla kaydederek etkin pazarlama çalışmalarınız için hedef kitlenizi kolayca belirleyin.

İstediğiniz her an randevularınzı yönetin

Online 7/24 otomatik planlama ile kişiselleştirilmiş takviminiz; spa salonunuz adına daha fazla rezervasyon almanıza yardımcı olacak ve sizlere de istediğiniz her an randevularınızı yönetme hakkı tanıyacak.

Çalışanlarınızı Yönetin

Spa salonunuzda çalışan tüm personelin bilgilerini sisteme ekleyin, unvan ve görevlerini kaydederek randevu oluşturma sırasında bir karışıklık yaşanmasının önüne geçin.

Anlık güncellemeler parmaklarınızın ucunda

Spa salonunuz adına alacağınız her yeni rezervasyon bildirimi için telefonunuzu kontrol etmeyi unutmayın. Enrandevuyu’yu İOS ve Android cihazınıza indirerek takip işlemlerinizi kolaylaştırın.

Randevulu Çalış, Yeni Müşterilerle Tanış
Telegram WhatsApp
Fiyat Al
Ara